پنجمین کنگره سراسری سرطان پستان طبق روال سالیانه، امسال بین تاریخ های ۲۲ و ۲۴ آذرماه در برج میلاد برگزار خواهد شد.


پنجمین کنگره سراسری سرطان پستان طبق روال سالیانه، امسال بین تاریخ های ۲۲ و ۲۴ آذرماه در  برج میلاد برگزار خواهد شد.

 

2-5.bmp

ruyan6

 

دبیر علمی کنگره سرطان پستان ضمن اعلام برنامه ها و رویکرد اصلی این کنگره از تمامی صاحب نظران دانشگاهی و غیر دانشگاهی برای شرکت در این کنگره دعوت می نماید.

بنا به اطلاعات مندرج در پیام دبیر علمی کنگره آقای دکتر احمد کاویانی رویکرد اصلی این کنگره تقویت نگرش چند تخصصی در تشخیص، درمان و بازتوانی بیماران است. شعار محوری کنگره ” افزایش کارایی تیم تشخیصی و درمانی سرطان پستان در سایه همکاریهای چند تخصصی”  است.

علاوه براین در این کنگره توجه ویژه ای به ارائه تحقیقات انجام شده در سطح کشور در طی سال گذشته است و باعث می شود این کنگره به عنوان ویترین نمایش نتایج تحقیقات کشوری و ملی در این زمینه قلمداد شود.

این کنگره سه روزه بوده و قسمتهای مختلف در رشته های جراحی عمومی، جراحی پلاستیک، زنان و زایمان، انکولوژی، رادیوتراپی، اپیدمیولوژی، علوم پایه پزشکی، رادیولوژی، پاتولوژی، پزشکی هسته ای در آن شرکت نموده و برای ایشان حداکثر امتیاز بازآموزی را خواهد داشت. همچنین برای این افراد کارگاه های تخصصی لازم در زمینه رادیوتراپی سه بعدی، بیوپسی های سوزنی پستان، جراحی های پیشرفته آنکوپلاستی و بازسازی و … برگزار خواهد شد.

 از نکات ویژه این کنگره برگزاری نشستی برای بیماران و نجات یافتگان از بیماری به عنوان یکی از مخاطبین کنگره خواهد بود که همزمان با کنگره برگزار می شود.

 

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید…